O nás

O nás

Proč si vybrat právě nás?

Naše ordinace, která nabízí své služby obyvatelům z Brna a okolí, je vybavena nejmodernější digitální technologií – panoramatickým a kefalometrickým RTG i ve 3D kvalitě a dentálním scannerem – péče o pacienta a jeho pohodlí je pro nás na prvním místě.

Víme, že návštěva zubního lékaře není nejoblíbenější kratochvílí. Snažíme se proto všem pacientům věnovat maximální péči a postupovat co nejohleduplněji. Jsme rádi, když pacient odchází spokojený a pravidelně se k nám vrací.

Naším „denním chlebem“ je získat si důvěru dětských pacientů. Důležité je s nimi nic neuspěchat, vše jim podrobně vysvětlit tak, aby ošetření dopředu porozuměli a mohli s námi bez obav spolupracovat. V tomto směru je velice důležitá i spolupráce s rodiči, kteří se samozřejmě mohou vyšetření dítěte účastnit a dodávat mu potřebnou oporu.

Dlouholeté zkušenosti a odbornost

MUDr. Lucie Jedličková Vám nabízí své služby v oboru ortodoncie. Paní doktorka je absolventkou Lékařské fakulty Masarykovy univerzity Brno a poté na stomatologické klinice absolvovala předepsanou praxi, kterou završila složením atestace ze stomatologie 1. stupně. Dále následovala tříletá praxe na specializovaném ortodontickém pracovišti FN u sv. Anny, Brno, kterou završila obhajobou odborné práce a složením atestační zkoušky z ortodoncie. Aktivně se účastní programu celoživotního vzdělávání lékařů. Stejně tak naše sestřičky absolvovaly předepsané odborné vzdělání (střední zdravotnická škola, vyšší odborná zdravotnická škola obor dentální hygienistka). Celý kolektiv naší ordinace Vám proto zaručuje plně odbornou a svědomitou péči.

rovnátka Jedličková, Jedličková, MUDr. Jedličková, rovnatka brno, rovnátka, ortodoncie, Brno, Veverská Bytýška, MUDr. Jedličková rovnátka, rovnatka - rovnatkabrno.eu
rovnatka brno, rovnátka, ortodoncie, Brno, Veverská Bytýška, MUDr. Jedličková, rovnatka - rovnatkabrno.eu
Definice a postup

Ortodoncie a hygiena dutiny ústní

Co to vlastně je ortodoncie? Je to specializovaná část zubniho lékařství zabývající se diagnostikou, léčbou a prevencí nepravidelně rostoucích zubů. Zjednodušeně řečeno se tedy staráme o pravidelný chrup a z něho vycházející krásný úsměv. Léčba ortodontických vad se provádí fixními nebo snímacími ortodontickými aparátky, o typu aparátku a navrženém léčeném postupu jsou pacienti informováni většinou již při vstupní konzultaci a dále pak při pravidelných kontrolách.

Po celou dobu ortodontické léčby je k dispozici péče dentální hygienistky. I ostatní pacienti mohou využít našich služeb v oboru dentální hygiena. Návštěva se doporučuje alespoň 2 x do roka, ale v některých případech vyžaduje stav chrupu i návštěvy častější (například u většiny pacientů s nasazeným fixním ortodontickým aparátem nebo u kuřáků). Dentální hygienistka odstraní pacientovi zubní kámen, odstraní pigmentaci zubů (od kávy, čaje, kouření apod.), nebo může provést bělení zubů. Také Vás seznámí se správnou domácí péčí o chrup a o rovnátka – jak čistit, jak často, jak dlouho, jaké jsou vhodné nástroje a přípravky atd.

Galéria

Diplomy a certifikáty

Diplomy a certifikáty MUDr. Lucie Jedličkové